روان نويس فابر کاستل مدل Super True Gel نمایش بزرگتر

روان نويس سوپر ترو ژل فابر کاستل مدل Super True Gel 0.5

جدید

قیمت برای شما: 20,000 تومان

موجودی: این محصول در انبار موجود نیست

Faber-Castell Super True Gel Rollerball Pen

جزییات بیشتر

افزودن به علاقمندی ها

نوع روان نویس
کشور سازنده آلمان
وزن 11.5 گرم
جنس پلاستیک
قطر نوشتاری 0.5 ميلی متر
نوع نوک ساچمه ای
ساير مشخصات - دارای نوک سوزنی برای نگارش دقیق و تمیز - مقاومت نوک در برابر فشار به دلیل برخورداری از پوشش - با جوهر مقاوم دربرابر نور و کم‌ رنگ‌ شدن - مناسب برای ثبت اسناد و مدارک قاونی

بهتر است برای اینکه خیالتان راحت‌تر باشد، اسناد و مدارک قانونی‌تان را با «Super True Gel» بنویسید و امضا کنید. این روان‌نویس خوش‌دست به‌راحتی جای خودش را به‌عنوان نوشت‌افزاری کاربردی و روزمره در کیف و جیب شما بازخواهد کرد و مثل دوستی وفادار مدت‌های طولانی همراهتان خواهد بود. جوهری که از طریق نوکSuper True Gel  به کاغذ منتقل می‌شود، دربرابر نور مقاوم است و با گذشت زمان کمرنگ نمی‌شود. همین ویژگی منحصربه‌فرد این روان‌نویس را از محصولات مشابهش متمایز و به نوشت‌افزاری کاربردی برای کارمندان و مدیران عالی‌رتبه تبدیل کرده است.

روی نوک سوزنیSuper True Gel  پوششی فلزی قرار گرفته است که از آن دربرابر فشار زیاد مراقبت می‌کند و به آن استحکام و دوامی طولانی‌مدت می‌بخشد. ازآنجاکه این محصول فابر-کاستل بدنه‌ی پلاستیکی دارد، سبک است. این ویژگی در کنار پوشش لاستیکی که روی محل قرارگرفتن انگشتان تعبیه شده، این محصول را به نوشت‌افزاری خوش‌دست تبدیل کرده است. برای اینکه همیشه و همه‌جا این روان‌نویس را همراه داشته باشید، کافی است گیره‌ی آن را به جیب لباستان وصل کنید. اگر سالم‌ماندن چک و اسناد قانونی برایتان مهم است، روان‌نویسSuper True Gel  فابر-کاستل را همیشه همراهتان داشته باشید. این روان‌نویس سبک و خوش‌دست مدت‌های طولانی، نوشت‌افزار محبوب شما خواهد بود و شما را شیفته‌ی کارهای نوشتاری‌تان خواهد کرد.

نوشتن نقد و نظر

روان نويس  سوپر ترو ژل فابر کاستل مدل Super True Gel 0.5

روان نويس سوپر ترو ژل فابر کاستل مدل Super True Gel 0.5

Faber-Castell Super True Gel Rollerball Pen

نوشتن نقد و نظر

محصولات مرتبط