روان نويس یونی بال مدل Eye Micro نمایش بزرگتر

روان نويس یونی بال مدل Eye Micro

جدید

قیمت برای شما: 6,000 تومان

موجودی: این محصول در انبار موجود نیست

افزودن به علاقمندی ها

نوع روان نویس
کشور سازنده ژاپن
جنس پلاستیک
قطر نوشتاری 0.5 ميلی متر
نوع نوک ساچمه ای
ساير مشخصات مجهز به سیستم جریان جوهر «یونی» (Uni) برای نگارش مداوم با ضخامت یکنواخت و استفاده از جوهر تا آخرین قطره - با قابلیت ذخیره‌ی جریان جوهر اضافی در مخزن، برای اطمینان از جریان دائمی جوهر به نوک - با نوک فولادی ضدزنگ

«روان‌نویس یونی‌-بال مدلEye Micro » به دست‌خط شما جلوه‌ای زیبا‌تر خواهد داد و نگرانی‌تان را بابت پخش جوهر و کثیف‌کاری برطرف خواهد کرد. این نوشت‌افزار خوش‌دست و روان همه‌ی ویژگی‌های موردنیازتان را برای استفاده‌ی روزمره‌ دارد. روان‌نویس Eye Micro جلوه‌ای اسپرت و درعین‌حال رسمی دارد؛ بنابراین چه یک مدیر باشید و چه یک دانش‌آموز، نظرتان را به ‌خود جلب می‌کند. این روان‌نویس به سیستم جریان جوهر «یونی» مجهز است که منجر می‌شود بتوانید در نگارش مداوم با ضخامت یکنواخت بنویسید و هنگامی‌که جوهر نوشت‌افزارتان تمام شد، مطمئن باشید که تا آخرین قطره‌ی آن استفاده شده است.

از دیگر قابلیت‌های این روان‌نویس می‌توان به قابلیت ذخیره‌ی جریان جوهر اضافی در مخزن، داشتن جوهری با رنگ‌دانه‌های شاد و ضدآب و خشک‌شدن سریع اشاره کرد. خشک‌شدن سریع جوهر این روان‌نویس از مزیت‌های بزرگ آن به‌شمار می‌رود؛ چراکه می‌توانید مطمئن باشید بعد از گذشت مدت‌زمان کوتاهی از نوشتن خود، اگر نوشته‌هایتان را لمس کنید، جوهر آن پخش نمی‌شود. نوع نوک این روان‌نویس ساچمه‌ای از جنس فولاد ضدزنگ برای حرکت روان روی کاغذ و با قطر 0.5 میلی‌متر است.

با این قطر می‌توان خطوطی با ضخامت متوسط رسم کرد. گیره‌ی فلزی تعبیه‌شده روی درپوش روان‌نویس Eye Micro به شما کمک می‌کند که به‌راحتی آن را به جیب لباس یا جیب‌های داخلی کیفتان وصل کنید و از جای آن مطمئن باشید. در مجموع اگر برای طراحی و نگارش‌های روزمره‌تان دنبال روان‌نویسی باکیفیت و روان هستید، به ‌نظر می‌رسد روان‌نویس یونی بال مدل Eye Micro بتواند انتظارتان را برآورده کند.

نوشتن نقد و نظر

روان نويس یونی بال مدل Eye Micro

روان نويس یونی بال مدل Eye Micro

نوشتن نقد و نظر

محصولات مرتبط