خودکار یونی بال مدل Laknock نمایش بزرگتر

خودکار یونی بال مدل Laknock

جدید

قیمت برای شما: 4,000 تومان

موجودی: این محصول در انبار موجود نیست

افزودن به علاقمندی ها

نوع خودکار
کشور سازنده ژاپن
جنس پلاستیک
قطر نوشتاری 1.4 ميلی متر
نوع نوک ساچمه ای
قابليت شارژ مجدد دارد
ساير مشخصات - دارای بدنه‌ی شفاف برای آگاهی از میزان جوهر باقی‌مانده در مخزن - با گیره‌ی پلاستیکی برای حمل در جیب - دارای روکش لاستیکی روی محل قررگرفتن انگشتان برای نگارش آسان و بدون خستگی

خودکار یونی بال مدل «Laknock» خودکار کلیکی با بدنه‌ی پلاستیکی است که در دو رنگ آبی و قرمز به بازار عرضه شده است. از مزایای خودکارهای کلیکی این است که در زمان قرار گرفتن در جیب و یا جامدادی و کیف، نگرانی بابت پس دادن جوهر آن‌ها نخواهید داشت. بدنه‌ی این خودکارها به صورت شفاف طراحی شده که میزان جوهر باقی‌مانده در مخزن آن‌ها را نشان می‌دهد. پوشش لاستیکی که روی محل قرار گرفتن انگشتان قرار گرفته به نگارش آسان و بدون خستگی شما کمک می‌کند.

قطر نوشتار این خودکار 1.4 میلی‌متر است. خودکارهای یونی بال با طراحی خاص بدنه‌شان به راحتی در دست قرار می‌گیرند. خودکار یکی از وسایل ضروری همراه محسوب می‌شود و برای نوشتن آدرس و تلفن، ثبت خاطرات روزانه، یادداشت‌برداری از کتاب و اموری از این قبیل مورد نیاز است. به نظر می‌‌رسد خودکار یونی-بال مدل Laknock با قابلیت حمل آسان و دوام بالا، انتخابی ایدئال برای همه‌ی دانش‌آموزان، دانشجویان و کسانی که با نوشتن سروکار دارند باشد.

نوشتن نقد و نظر

خودکار یونی بال مدل Laknock

خودکار یونی بال مدل Laknock

نوشتن نقد و نظر

محصولات مرتبط