روان نويس یونی بال مدل Signo نمایش بزرگتر

روان نويس یونی بال مدل Signo کد UMN-307

جدید

قیمت برای شما: 7,500 تومان

موجودی: این محصول در انبار موجود نیست

افزودن به علاقمندی ها

نوع روان نویس
کشور سازنده ژاپن
جنس پلاستیک
قطر نوشتاری 0.4 ميلی متر
نوع نوک ساچمه ای
قابليت شارژ مجدد دارد
ساير مشخصات - با قابلیت نگارش روان - دارای جوهر ژله‌ای ضدآب و مقاوم دربرابر کم‌رنگ‌شدن - بدون قطع‌شدن جوهر - خشک‌شدن سریع جوهر - با مکانیسم ساچمه دوقلو برای جلوگیری از جریان اضافی جوهر

برای آن‌که نگران پس دادن جوهر روان‌نویس‌ها نباشید و از طرف دیگر دغدغه‌ی گم کردن در آن را نداشته باشید «روان‌نویس یونی‌بال مدل Signo» با طراحی کلیکی خود به کمک شما می‌آید. این روان‌نویس را به‌راحتی می‌توانید مثل یک همراه روزانه در جیب و کیف خود داشته باشید.  جوهر به‌کار رفته در این روان‌نویس از ویژگی‌های قابل توجهی نظیر جوهر ژله‌ای ضدآب و مقاوم دربرابر کم‌رنگ شدن و خشک شدن سریع برخوردار است که آن را به یک نوشت‌افزار موثر تبدیل می‌کند. همچین با مکانیسم ساچمه دوقلو که در طراحی این روا‌نویس به‌کار رفته از جریان اضافی جوهر جلوگیری می‌شود.

در نتیجه لازم نیست نگران پخش شدن جوهر هنگام نوشتن باشید. از ویژگی‌های طراحی بدنه‌ی این روان‌نویس می‌توان به گیره و پوشش لاستیکی روی آن اشاره کرد. پوشش لاستیکی باعث می‌شود هنگام دست گرفتن و نگارش با آن تجربه‌ای بدون خستگی انگشتانتان را داشته باشید و بتوانید با گیره‌ی پلاستیکی روی آن به راحتی به جیب لباس یا کیفتان آن را متصل کنید. در مجموع اگربرای نگارش‌های روزمره‌تان یک روان‌نویس کارآمد و خوش‌دست را می‌خواهید این روان‌نویس ژاپنی انتخابی مناسب برایتان خواهد بود.

نوشتن نقد و نظر

روان نويس یونی بال مدل Signo کد UMN-307

روان نويس یونی بال مدل Signo کد UMN-307

نوشتن نقد و نظر

محصولات مرتبط