ماژيک علامت گذار استابيلو مدل Boss Mini نمایش بزرگتر

ماژيک علامت گذار استابيلو مدل Boss Mini

جدید

قیمت برای شما: 19,600 تومان

موجودی: این محصول در انبار موجود نیست

افزودن به علاقمندی ها

قطر نوشتاری 2 و 5 ميلي‌متر
نوع نوک تخت
جنس نوک فیبر
نوع ماژیک تک سر
قابلیت شست و شو ندارد
ساير مشخصات خشک نشدن جوهر در صورت باز ماندن درپوش تا 4 ساعت - دارای جوهر با پایه آب - امکان ترسیم خطوطی با قطر 2 و 5 میلی‌متر به دلیل برخورداری از یک نوک برش خورده

ماژیک علامت‌گذار «باس مینی» (Boss Mini) به‌راحتی در هر فضایی جا می‌شود تا شما بتوانید همیشه از مطالعه‌ی نوشته‌ها و کتاب‌های رنگی خود لذت ببرید. این ماژیک برای افراد حواس‌پرتی مه همیشه ماژیک‎هایشان در اثر گم شدن درپوش خشک می‌شود، انتخابی مناسب است. باس مینی قادر است خطوطی با ضخامت‌های مختلف ترسیم و به شما در کدگذاری مطالبتان کمک کمد.

ماژیک علامت‌گذار باس مینی، همان‌طور که از نامش پیداست، بسیار کوچک است. طول بدنه‌ی این ماژیک تقریباً 6.5 سانتی‌متر و عرض آن 2 سانتی‌متر است. چنین ابعاد کوچکی به شما امکان می‌دهد که ماژیک خود را در کوچک‌ترین جیب لباس یا کیف خود قرار دهید.

نوک این ماژیک تخت و برش خورده است و به همین دلیل نسبت به زاویه‌ی قرار گرفتنش روی کاغذ می‌تواند خطوطی با دو ضخامت 2 و 5 میلی‌متر ترسیم کند. جوهری که از این نوک به کاغذ منتقل می‌شود، مجهز به فناوری ضد خشک شدن است. این فناوری باعث شده که در صورت بازماندن درپوش، جوهر ماژیک تا 4 ساعت از خشک شدن در امان باشد. بنابراین اگر از خشک شدن جوهر ماژیک‌هایتان در اثر بازماندن درپوش شکایت دارید، با خیالت راحت جزوه‌ها و کتاب‌های خود را با باس مینی علامت‌گذاری کنید. استفاده از رنگ‌های مختلف این ماژیک، یک راه خوب برای کدگذاری مطالب مختلف است. به‌این‌ترتیب که می‌توانید تیترها، مطالب اصلی و مطالب فرعی را با رنگ‌های مختلف از هم تفکیک کنید. این کار هم نوشته‌ی شما را از حالت یکنواختش خارج می‌کند و هم به شما می‌کند تا سریع‌تر به مرور مطالب خود بپردازید.

ماژیک علامت‌گذار باس مینی با طراحی جمع‌وجور و جذاب خود می‌تواند برای افرادی که عادت به خواندن نوشته‌ها و کتاب‌های رنگارنگ دارند، یک انتخاب مناسب است. این ماژیک‌ها خواندن مطالب مختلف را برای شما جذاب‌تر و آسان‌تر می‌کند. با باس مینی دیگر نگران خشک شدن جوهر ماژیکتان در اثر باز ماندن چندساعته‌ی درپوش نخواهید بود.

 

نوشتن نقد و نظر

ماژيک علامت گذار استابيلو مدل Boss Mini

ماژيک علامت گذار استابيلو مدل Boss Mini

نوشتن نقد و نظر